TERRA TELEKOM SP. Z O.O. rozpoczęła działalność 7 listopada 2005 roku.

Od samego początku profil działalności przedsiębiorstwa związany jest ze świadczeniem usługi stałego dostępu do Internetu z wykorzystaniem radiolinii i światłowodów na terenie Województwa Lubuskiego.
Potwierdzeniem rozwoju firmy oraz popytu na świadczone usługi stał się uzyskany 5 października 2007 roku wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych wydany przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie. Z czasem, firma rozszerzyła zakres oferowanych usług o całościowe usługi projektowo-inwestycyjne w zakresie budowy, aranżacji i wyposażenia nowych obiektów, sieci wewnętrznych oraz instalację infrastruktury teletechnicznej wraz z outsourcingiem dla przedsiębiorstw zachodniej części kraju.

Spółka zatrudnia ekspertów w dziedzinie telekomunikacji, informatyki, projektów, oraz sprzedaży i obsługi klienta. Firmę tworzy zespół ludzi kreatywnych, pełnych pasji, zaangażowania i odpowiedzialności.

Naszym usługom zaufało wiele przedsiębiorstw, oraz placówek oświatowych na terenie naszego województwa.

Współpracujemy prężnie również Urzędami miast, oraz gmin, które również chętnie korzystają z naszych usług.

Z każdym rokiem prowadzenia działalności Spółka sukcesywnie powiększa zasięg sieci szkieletowo-dystrybucyjnej co przekłada się na wzrost ilości osób i firm, które dzięki TERRA TELEKOM SP. Z O.O. uzyskały dostęp do do internetu.
O jakości naszych usług świadczy dynamicznie powiększająca się ilość abonentów i wieloletnie związanie klientów ze Spółką.

Naszym celem na najbliższe lata jest dalsza rozbudowa infrastruktury światłowodowej, oraz utrzymanie wysokiego standardu jakości naszych usług.

Zapraszamy do współpracy podmioty deweloperskie, spółdzielnie mieszkaniowe, zarządców wspólnot, oraz partnerów biznesowych.

Rozwijajmy się wspólnie w kierunku nowoczesności.

do góry